על ביתנים, תערוכות ומה שביניהם

כך תבחרו ביתן לתערוכה הבאה שלכם

התערוכה ממשמשת ובאה, סגרתם חסות מרכזית, השטח הוקצה עבורכם ברוב טקס וזה בדיוק הזמן להחליט איזה ביתן ישרת את הצרכים שלכם באופן הטוב ביותר. אז איך בוחרים ביתן לתערוכה? אילו סוגים יש ומה מאפיין כל אחד מהם? בואו נצא למסע בסופו תוכלו להצביע על הביתן שאהבה נפשכם – ולעצב בדיוק כזה לתערוכה או הכנס המתקרבים!

ביתנים – תעודת זהות

  1. ביתנים מודולרים

קווים לדמותם: ביתנים מודולרים נחשבים לאחד מסוגי הביתנים הפופולריים ביותר בתערוכות ובכנסים ובשנים האחרונות נוצר להם ביקוש רב. הם עשויים ממערכת פרופילים מתקדמת ומאפשרים הדפסה על בדים ו-PVC.

יתרונות: ראשית, ביתנים מודולרים מספקים מענה לכל עיצוב דרוש ולכל סגנון. ניתן לבנות את הביתן המיועד בהתאם לשטח המוקצה עבורכם, ללא כל צורך בידע מוקדם ברזי ההרכבה. בנוסף, הם נחשבים לאטרקטיביים מבחינת המחיר (והתמורה), והודות לעובדה שהם מאפשרים שימוש חוזר, הרכבה פשוטה וחומרים קלים יחסית – ניתן לנסוע איתם גם לתערוכות בחו"ל במקסימום נוחות וקלות.  

  1. ביתני טראס

קווים לדמותם: ביתני טראס שייכים למשפחת הביתנים המודולריים (אם אנחנו מתחילים להישמע כמו הדרכה בגן החיות, תעצרו אותנו בכל רגע ☺). הם מורכבים מפרופילי טראס (אלומיניום), כשבין פרופיל אלומיניום אחד לחברו נמתחות שימשוניות מעוצבות וממותגות לבחירתכם.

יתרונות: אופן הבניה של ביתני טראס מאפשר סגנונות רבים של עיצוב – גם בתקציבים נמוכים יחסית. אם אתם לא רוצים להשקיע תקציב גדול מדי בבניית הביתן, זוהי אפשרות נהדרת שכן היא מאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות של עיצוב מתקדם – ובמחיר אטרקטיבי. בנוסף, תוכלו לשדרג את מראה הביתן ולהוסיף לו חיפוי עץ (המכסה על הטראס), מה שיקנה לביתן מראה יוקרתי ומרשים.

  1. ביתני נגרות

קווים לדמותם: הקרם דה לה קרם של עולם הביתנים הוא ללא ספק ביתני הנגרות. הם נחשבים ליוקרתיים ביותר ומאפשרים למעצב חופש יצירה ועיצוב כמעט מוחלט – מגדלים קטנים במיוחד ועד לשטחים נרחבים.

יתרונות: חומרי הגלם בהם משתמשים לביתני הנגרות הם עמידים במיוחד, וזהו הפרט הראשון המקנה להם את הניחוח היוקרתי המאפיין אותם. העיצוב המתקדם וחופש הפעולה המוחלט שזוכים להם מעצבי ביתני הנגרות גורמים לביתן לבלוט בשטח. לא משנה באיזו תערוכה מדובר או באיזה גודל הביתן שלכם – ביתן הנגרות ימשוך את עיני העוברים והשבים.

  1. ביתני "סימה סיסטם"

קווים לדמותם: בשפה המקצועית הם נקראים "סימה סיסטם" ובעגה ההפקתית הם עונים גם לשם העממי "ביתני סימה". למעשה, מדובר בפתרון המיועד למפיקי תערוכות ולמארגנים, המעוניינים לשוות לאירוע מראה אחיד, ולכן הם מיועדים בעיקר למציגים בעלי אופי ייחודי, אך כאלה שרוצים להעביר מסרים פשוטים ואחידים.

יתרונות: בהשוואה לסוגי הביתנים האחרים, ביתני סימה סיסטם יאפשרו לכם ליהנות ממחירים אטרקטיביים יותר. בנוסף, הם מאפשרים בניה מהירה ויעילה – עם תוצאה מצוינת!

ואפשר גם לבד…

אם אתם סופר יצירתיים ורוצים שהביתן שלכם יהיה ייחודי ושונה בנוף, תוכלו לבחור גם להרכיב ביתן ממש בעצמכם, בעזרת כמה ספקים בתחום. כך למשל תוכלו להזמין את גב הביתן מספק אחד, את השטיח מספק שני, את הריהוט המיועד מספק שלישי ואת החלק האמנותי (מיתוג, עציצים ועוד) מספק רביעי.

אז אחרי שאתם והביתנים הכרתם קצת יותר לעומק, זה הזמן להזמין אותם לקפה ולהעלות את מערכת היחסים ביניכם לשלב הבא ☺