3 רעיונות ליום כיף במשרד

מי אמר שחייבים לצאת כדי ליהנות?

אתם רוצים לפנק את העובדים שלכם ולארגן להם יום כיף. מצד אחד, יש אינספור רעיונות ליום כיף בשלל ואריציות, לוקיישנים וסגנונות – אך מצד שני, התקציב לא גבוה ואתם רוצים לנצל אותו באופן הטוב ביותר. מה עושים? מארגנים יום כיף במשרד! אז איך הופכים את מקום העבודה ללוקיישן של כיף ואושר? הנה כמה רעיונות ליום כיף במשרד, בקלי קלות.

סדנת אימפרוביזציה

סדנאות אלתור וקבוצות פלייבק כבשו בסערה את עולם האירועים העסקיים – ולא בכדי. הסדנא מספקת פרק זמן מהנה ביותר ודורש רק שלושה מרכיבים חשובים: מקום, שחקנים מוכשרים ושיתוף פעולה של הקהל.

במסגרת הסדנא, השחקנים המוכשרים ממחישים סיטואציות יום יומיות (או הזויות במיוחד) בדרך כיפית ומהנה, דרך מגוון משחקים מדליקים. במהלך הסדנא, משתתף גם הקהל – והתוצאה, אם בחרתם נכון ואם העובדים שלכם זורמים – חוויתית במיוחד.

בנוסף, תוכלו לערוך סדנא בסגנון פלייבק. הטכניקה הזו מתבססת על סיפורים מחיי היום יום של העובדים ומההווי המשרדי, ודרך אנשי הצוות המספרים אותם – העובדים נחשפים לזווית משעשעת ושונה לסיפור ה"רגיל".

סדנת אלכוהול

לפעמים, כל מה שצריך כדי לגרום לעובדים שלכם ליהנות הוא פשוט להניח לידם בקבוק אלכוהול ומוזיקה טובה. אבל בגלל שאנחנו בכל זאת מעודדים אתכם ליצירתיות ורוצים ליצור גיבוש בין העובדים, אנו מציעים לכם בזאת לבחור בסדנת אלכוהול מדליקה. הסדנא מועברת על ידי מומחה בתחום האלכוהול ודרך פעילויות חוויתיות, משחקים וכמובן גם שתיה, המשתתפים נהנים מידע חדש ומרתק על משקאות שונים, סיפורים מגניבים הקשורים בהיסטוריה שלהם וגם מקבלים מתכונים שימושיים. תוכלו לבחור בסדנת קוקטיילים, וויסקי, יין או כל תת ז'אנר הרלוונטי לחברי הקבוצה שלכם, הכינו פלייליסט מתאים ובחרו באיש מקצוע איכותי וכריזמטי – השאר יעשה מאליו.

חדר בריחה נייד

טרפת חדרי הבריחה מהווה קרקע פוריה למפיקים רבים המחפשים רעיונות ליום כיף. אין ספק שמדובר בקונספט מדליק במיוחד שעשה, בשנים האחרונות, את דרכו ללב המיינסטרים. במקום "לשנע" את העובדים שלכם לחדרי הבריחה השונים הפרושים ברחבי הארץ – תוכלו להפוך את קומפלקס המשרד לחדר בריחה מיוחד משלכם! חדר בריחה נייד הוא קונספט מעולה המתאים לקבוצות גדולות שנהנות לפתור חידות, להתגבר על אתגרים ולעבוד יחד מתוך שיתוף פעולה. השילוב בין שלושת הדברים הללו והתמה הייחודית שיש לכל חדר בריחה (נייד או לא) היא כיף טהור ודרך נהדרת לבלות יחד – מבלי לזוז מפתח המשרד.