5 דברים שחובה לבדוק לפני שמזמינים Food Truck לאירוע

פוד טראק, קייטרינג על גלגלים

אתם מפיקים את האירוע העסקי הבא, והפעם מתחשק לכם לעשות משהו שונה. לגוון. לחדש. לגרום ל"וואו" מהדהד בקרב הנוכחים ולעשות את זה בגדול. הזמנת משאיות מזון ניידות לאירוע זו דרך נהדרת לגוון את הפן הקולינרי של האירוע. זהו אחד הטרנדים החזקים והפופולריים ביותר בגזרה הקולינרית בישראל ובעולם, באמצעותו האירוע שלכם מקבל "הקפצה" עיצובית, לובש קונספט מדליק ומאפשר לכם לבחור בין אינספור סוגי מזון לבחירתכם. אם תרצו לקרוא קצת יותר על הטרנד העולה תוכלו לעשות זאת ממש כאן. אם אתם בשלים לחלק הפרקטי, הנה חמישה דברים שחשוב לקחת בחשבון לפני שמזמינים פוד טרק לאירוע.

  1. לכמה FOOD TRUCK’S נזדקק?

כל משאית מזון מסוגלת לספק מזון ל-100-125 אנשים בשעה. זו ההנחה הבסיסית, אך עליכם לוודא זאת מול החברה ולשאול: "כמה אנשים אתם יכולים להאכיל ב- X זמן?". על פי התשובה שתקבלו, תדעו לכמה משאיות מזון תזדקקו. אם אתם שמים לב שכמות האורחים שלכם גבולית ואתם לא מעוניינים (ובצדק) להוסיף עוד משאית רק בשביל כמה עשרות אנשים, שקלו לפשט את התפריט. כך העובדים בפוד טרק יוכלו להספיק להכין את המנות המבוקשות בזמן קצר יותר, ולשרת יותר אנשים בפרק הזמן המבוקש.

  1. מהו סוג המזון הנבחר?

האפשרויות הקולינריות הן כמעט בלתי מוגבלות: המבורגרים ובשרים, סושי, פיצה, כריכים, טאקו מקסיקני, סושי, תפריט סיני או אוכל הודי – והאפשרויות עוד רבות. כדי להחליט מהו התפריט המתאים ביותר לאירוע, חשבו על האורחים, על חתך הגילאים שלהם, על סוג האירוע ועל אירועים קודמים שערכתם, וכך תצליחו לגבש את התפריט המתאים ביותר. אם אירוע החברה שלכם נערך בהשראת נושא מסוים המתכתב עם אחד התפריטים – בכלל שיחקתם אותה J

  1. האם יש לחברה ביטוח?

במהלך ההתקשרות עם חברת הפוד טרק, חובה לוודא שיש בידיה את האישורים הדרושים כדי לפעול, וכן ביטוח בתוקף. שימו לב שהביטוח שמועבר אליכם מכסה תקלות פוטנציאליות באירוע ונזקים שונים, כדי שלא תיקלעו להוצאות כבדות לאחר מכן…

  1. כמה זמן מראש הצוות מגיע?

כמו כל נותני השירות באירוע, חשוב לוודא גם עם חברת הפוד טרק שהיא יודעת באיזה שעה האירוע מתחיל, וכמה זמן לפני היא צריכה להגיע אליו. לרוב נזמין את המשאית כשעה – שעה וחצי לפני האירוע. בזמן הזה הם מכינים את חומרי הגלם כך שיהיו ערוכים להגשה ולהכנה מהירה, עוסקים בשילוט, הקמה, מיקום הפחים ועיצוב הדוכן.

  1. אילו פריטים החברה מספקת ואיזה אתם?
    האם אתם צריכים ליצור שילוט למשאית האוכל או שהם אחראיים על הצגת התפריט? האם אתם מספקים צלחות, מפיות ופריטים נוספים לכל משאיות האוכל למראה אחיד או שאתם מעדכנים אותם בעיצוב הנבחר? האם מדוכן האוכל תבקע מוזיקה? האם יש קוד לבוש לעובדים? כדי שיהיה תיאום מלא, עליכם לוודא אילו פריטים אתם חייבים לספק ואילו פריטים חברת האוכל מספקת.

השילוב בין העיצוב המדליק, המזון הטרי, סגנון ההגשה החופשי והקונספט המקורי הופכים כל אירוע בו יש פוד טרק לאירוע משודרג וכיפי הרבה יותר. וודאו שאתם יודעים מהם הדגשים המצופים מכם, ותתחילו ליהנות!