בקיץ משדרגים כל אירוע עם אטרקציות לאירועים

עונת האירועים כבר בעיצומה ולא עובר שבוע בלי שאנחנו מקבלים הזמנה לפחות אחת ליום הולדת של הילדים, חתונה של חברים, יום גיבוש בעבודה או כנס חשוב. אין ספק כי אירוע מהקטן ועד הגדול הוא הפקת לכל דבר, כזו הדורשת מחשבה, תשומת לב, זמן והמון השקעה. שמפיקים אירוע חשוב לנו שגם בעל השמחה יהנה אבל גם שיהיה כיף לאורחים ושהם ירגישו חשובים, שהם יהיו חלק בלתי נפרד מהאירוע עצמו. איך עושים את זה? עם אטרקציות לאירועים. בשורות הבאות נציג בפניכם רעיונות לאטרקציות לקיץ 2021!

אטרקציות לאירועים למבוגרים

  • מסיבות בריכה – מומחה העישון והקנאביס נתי דוידי ממליץ על האטרקציות הבאות. אם אתם מפיקים בזמן הקרוב מסיבת בריכה כמו מסיבת רווקים או יום הולדת ורוצים שיהיה לכולם ממש כייף, פינת נרגילה היא ללא ספק בין האטרקציות היותר מגניבות. במקום לעשן סיגריות שזה פחות מומלץ, אפשר להקים פינת זולה עם כמה מוקדי עישון נרגילה במגוון טעמים, קצת אלכוהול והאורחים שלכם מסודרים. כמובן שאפשר גם לשלב מתנפחים בתוך הבריכה וכולם ירגישו שהם ביוון.
  • חתונות – למסיבות חתונה אפשר לבחור בין מראת הסלפי שמשדרגת כל אירוע לבין המגנטים שכולנו מכירים ועדיין אוהבים מאוד. שדרגו את הרחבה עם זוהרים מגניבים ואם האירוע במקום פתוח, שווה להשקיע בקוקטיילים צבעוניים, ארטיקים להתרעננות וכפכפים כדי שכל מי שבאה עם עקבים, תוכל ולרקוד בכייף.
  • אירועי חברה, יום גיבוש ומה שביניהם- לאירועים עסקיים יש אינספור אטרקציות כמו סדנאות גיבוש מיוחדות, יום ספא לעובדים שלכם, הרצאה מעניינת או אפילו הופעה של קומיקאי/אמן מוכר.

אטרקציות לילדים

כאן באמת שיש כל כך הרבה אפשרויות והרשימה ארוכה. מתנפחים בשלל גדלים וצבעים, מתקני מים, סדנא להכנת מתוקים או ארטיקים, סדנת צילום, הפעלות, הצגות ועוד.