9 בלונים ליום הולדת – בלונים לאירועים

כאשר אנו עומדים בפני הפקה של אירוע אנו רוצים שהיא תצא בצורה הכי טובה שיש. אין מדובר בתהליך פשוט ולרוב הוא מחייב אותנו לחשוב מחוץ לקופסא על מנת שהאירוע שלנו לא יהיה שגרתי ומשעמם. אחת מהנקודות החשובות ביותר כאשר אנו חושבים על הפקה הוא כמובן עיצוב המקום. בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר בעלי אירועים בוחרים דווקא בבלונים על מנת לשדרג את המראה וליצור אווירה קלילה ונעימה יותר. אם עד היום כאשר הועלתה המילה בלונים חשבתם דווקא על בלונים ליום הולדת דעו כי העולם השתנה מאז רבות ובלונים הפכו להיות חלק משמעותי מאוד בכל אירוע ואירוע החל מהצעות נישואים ועד חתונות.

תוספת בלונים לאירוע שלכם

לא משנה מהו האירוע אותו אתם עתידים לחגוג אין ספק כי בלונים חייבים לקחת בו חלק. כיום ניתן לשלב בלונים במספר רב של צורות החל מבלוני הליום המקשטים את תקרת האולם ועד זרי בלונים ייחודים המורכבים על מנת לעצב את מרכז השולחן. תוכלו למצוא בלונים במגוון רחב של צבעים, דגמים או צורות כך שניתן להתאים אותם בדיוק לקונספט של האירוע ולצבעים השולטים בו. בחירת בלונים נכונה תתכתב באופן מדויק עם שאר העיצוב של המקום. שימו לב כי אתם מבינים תחילה מהו הצורך המדויק שלכם על מנת שלא לרכוש בלונים מיותרים שלא לצורך.

בלון לכל אירוע

אם כן, מתי מומלץ להשתמש בבלונים ובאילו אירועים נראה אותם במיוחד? למעשה, כמעט בכל אירוע:

  • ימי הולדת- בלונים לימי הולדת הם דבר נפוץ במיוחד. עוד משנות הילדות שלנו קיבלנו בלונים בימי ההולדת בגן או בבית הספר. כיום הזרים אמנם יותר מרשימים ומיוחדים אך אין ספק שמדובר בתופעה שתלווה אותנו עוד שנים רבות.
  • הצעת נישואים- כיום ניתן למצוא בלונים בצורות שונות ביניהם צורות של אותיות, מספרים ועוד. מבלוני האותיות ניתן בקלות להרכיב הצעת נישואים שלמה וזוהי ללא ספק אחת התופעות הבולטות ביותר בשנים האחרונות.
  • אירועים מיוחדים- בין אם אתם חוגגים ברית, בריתה, בר מצווה, בת מצווה או חתונה הבלונים מספקים לכם דרך ייחודית ושונה לקשט את האולם ולספק לאורחים מראה מרהיב ומשמח את הלב כבר ברגע הכניסה שלהם למקום.

לכל ילד בלון?

אם פעם חשבנו שבלונים נועדו בעיקר עבור ילדים כיום ניתן לראות שגם מבוגרים נהנים מהם לא פחות. לבלונים ישנה נטייה לשמח את הלב של כל מי שפוגש בהם ללא קשר לגילו. כיום הם גם הפכו לאחת הדרכים הפופולריות ביותר לשדרג כל אירוע ואירוע החל מהאירועים הקטנים ביותר כמו ימי הולדת ועד אירועים גדולים ומשמעותיים יותר כמו חתונות. בחירת בלונים נכונה הינה בחירה אשר מתכתבת באופן ישיר עם אופיו של האירוע ועונה על הצורך המדויק לשמו אתם רוכשים את הבלונים. זה הזמן לבחור את הבלונים שיעשירו גם את האירוע שלכם.