תכנון קיר מסך לאולמות אירועים מודרנים -פרטיים ועסקיים

עולם האירועים והאולמות הוא תחום די גדול שכבר מזמן לא כולל רק חתונות ובר מצוות אלא מורכב גם מאירועי חברה, השקות ואירועים מגוונים נוספים כמו כנסים, השקות מוצר, הרמות כוסית וכדומה. לשם כך אולמות אירועים רבים היו צריכים לעשות התאמות על מנת שלא להישאר מאחור הן בהיבט הפרקטי והן בהיבט העיצובי, למשל, חיפוי חיצוני לקיר, התקנת קיר מסך לאולמות אירועים , ועוד.

קיר מסך לאולמות אירועים – עיצובי ושימושי

אחת ההתאמות הנחוצות לאירועים שנערכים ביום כמו אירועי חברה, השקות ואירועי יחסי ציבור הוא הוספה של מסך קיר לאולם, אותו מרכיבות חברות לשיקום מבנים ובניה, כדוגמת as-pro.co.il. מעבר לכך קירות מסך המהווים חיפוי חיצוני למבנה נחשבים לתופסת מרעננת לאירועי הערב כמו חתונות למשל. כך ניתן לראות את האור הטבעי של הלילה ביחד עם הכוכבים והירח נכנסים לתוך האולם ולוקחים חלק באירוע המרגש. אין ספק שקיר מסך הוא תוספת מרעננת לכל אולם אירועים אך הוא חייב להיעשות בצורה איכותית על ידי אנשי מקצוע מובילים.

קיר מסך מביא איתו יתרונות רבים כמו למשל הכנסת אור טבעי במהלך אירועי היום, דבר שהוא בגדר קריטי במידה ואנו רוצים להיכנס לשוק אירועי היום אך הוא גם נותן תחושה של אולם גדול ורחב יותר. בנוסף, מדובר בחיסכון כלכלי עצום בעיקר באירוע יום, שכן כמות צריכת החשמל פוחתת משמעותית.

על מה עלינו להקפיד בהתקנת קיר מסך לאולמות אירועים?

ברגע שאנו מתקינים קיר מסך עלינו לשים לב למספר דברים חשובים כאשר קודם כל עלינו לוודא כי אין דברים אחרים שמפריעים3 לו כמו למשל תאורה או נברשות מן התקרה וכל מיני עצמים אחרים שיכולים להפריע לקיר המסך לאחר ההתקנה.

בנוסף, ניתן לעצב את הקיר מסך שצורות ייחודיות בהתאם לרוח העיצוב של האולם שלכם ועל ידי כך להוסיף לאולם אלמנט עיצובי מרהיב. ניתן לבחור כמובן את גודל החלונות של הקיר מסך ואלמנטים עיצוביים אחרים כמו האלומיניום והצבע שלו כדי שיתאימו למקום.

כיצד מתבצעת התקנה של מסך קיר באולם?

אז אחרי שהבנו את הצורך בהתקנה של קיר מסך באולם האירועים שלנו, את התרומה שלו לנושא טכנולוגיה באירועים,  וכיצד זה משדרג אותו ואת החוויה של הלקוחות עצמם שבחרו לקיים את האירוע שלהם דוקא באולם שלכם נבין כיצד נוכל להתקין קיר מסך באולם האירועים שלנו. על מנת לעשות זאת בצורה איכותית ויעילה עליכם לפנות לאחת מהחברות שמתעסקות בהתקנת קירות מסך או התקנות אלומיניום.

קודם כל יש לתאם פגישת ייעוץ באולם ולראות מה ניתן להתקין אצלכם באולם מבחינת גודל הקיר, איכות הקיר מסך ועוד פרמטרים אותם תצטרכו לבחור. לאחר מכן תתבצע ההתקנה כאשר אורכה בדרך כלל מספר ימים בה מתקינים באמצעות במות הרמה את קיר האלומיניום ואת הזכוכיות אותן בחרתם כאשר משך ההתקנה תלוי בקושי העבודה שנגזר מגודל הלוחות זכוכית וכמובן גודל הקיר.