מתנות לאירוע – אילו מתנות יכולים להתאים לאירוע שלכם?

 

כאשר אנחנו מארגנים אירוע – אנחנו פשוטים רוצים שיהיה הכי טוב שאפשר. זה מתבטא בכל השלבים השונים – החל מהחשיבה על האירוע, ועד לקיום האירוע עצמו, וכל הנוגע בדבר. בשנים האחרונות, אנחנו עדים ליותר ויותר אנשים שבוחרים לעשות מתנות לאירוע. מתנות לאירוע, נועדו להשאיר חותם באירוע שלכם, ולדאוג לכך שהאורחים באירוע שלנו יזכרו אותו לאורך זמן רב. בשורות הקרובות, ריכזנו לכם רשימה של מתנות נהדרות לאירועים – מתנות שפשוט יתאימו לאירוע הבא שלכם וישאירו לאורחים שלכם טעם נהדר של עוד. קריאה נעימה!

כפכפים

מכירים את זה שבשלב מסוים באירוע, מתחיל להיות לנו לא נוח? בין אם מדובר על נעלי העקבים הבלתי נוחות שנשים לובשות לאירועים, או כל דבר אחר. בשלב מסוים אנחנו פשוט רוצים להשתחרר ולהנות. כפכפים לאירועים זה מתנה נהדרת למצב הזה! בשלב מסוים באירוע, תוכלו לחלק את הכפכפים לאורחים שלכם, כפכפים שיוצרו באמצעות הדפסה על מוצרים, ולאחר מכן, האורחים שלכם יוכלו לשמור ולהנות מהכפכפים האלה.

בקבוק בעיצוב אישי

בקבוק בעיצוב אישי, זה אופציה נוספת נהדרת במקרים רבים שבהם אנחנו מעוניינים לייצר מתנה נהדרת לאירוע, כזאת שהאורחים שלנו יוכלו לשמור ולקחת יחד איתם. כשמעצבים בקבוק בעיצוב אישי, ניתן לבחור לרשום הקדשה. להדפיס תמונה, וכיוצא בזאת. תוכלו כמובן לבחור את סוג הבקבוק, כזה שיתאים לשתיה קלה וקרה, יש אפילו בקבוקים שיודעים לשמור על הקור לאורך זמן, או לחילופין בקבוק לשתיה חמה או כוס תרמית.

מגנטים

אם יש משהו שאנשים אוהבים כשהם הולכים לאירועים זה מגנטים! מגנט זה פשוט המתנה המושלמת לאירועים מאז ומתמיד. מגנט, אפשר לאנשים לזכור את האירוע שלנו בצורה הטובה ביותר. דמיינו את הרגע הבא – אתם באים ללכת מאירוע שנהנתם בו כהוגן, ולפתע אתם מוצאים מגנט שלכם ושל חבר טוב, שמתעד רגע בלתי נשכח מהערב. אין ספק שמדובר במתנה מושלמת לכל אירוע.

טיפים לבחירת מתנות לאירוע

  1. כדאי שזו תהיה מתנה שימושית – לפני שאתם בוחרים מתנות לאירועים, שווה לחשוב על מוצרים שישמשו את האורחים שלכם. בין אם מדובר על בת מצווה, חתונה או אפילו אירוע עסקי כמו כנס או השקה, העדיפו מתנות שימושיות שישרתו את האנשים שמקבלים אותן.
  2. התאימו את המתנה לקונספט של האירוע – אם אתם רוצים להשקיע ממש, תוכלו לעשות התאמה בין המתנות שאתם בוחרים להעניק, לבין האירוע עצמו והמטרות שלו. למשל, אם אתם מארגנים מסיבת פרידה למישהו חשוב במסגרת הצבאית, תוכלו לרכוש מתנה שתשרת אותו להמשך…
  3. בחרו חברה מקצועית- כדי שהמוצרים השונים באמת יהיה איכותיים וטובים לאורך זמן, כדאי לבחור בחברה מקצועית שמתמחה גם בהדפסה על מוצרים מסוגים שונים, וגם בעיצוב שלהם.