מחפשים מתנה לאירוע? אביזרי עישון מומלצים

רבים מאיתנו אוהבים לעשן ואוהבים את פעולת העישון עצמה אך לא אוהבים את ההשלכות שהיא מביאה עימה כמו הריח שנדבק אל הבגדים לאחר העישון, הריח של האצבעות, העשן שעולה ומציק בעינים לנו ולכל הסובבים אותנו ועוד. כתוצאה מכך רבים מחפשים מוצרי עישון בתור מתנה לאירוע כמו חתונות או מסיבות רווקים שלא יפריעו לשאר המוזמנים והאנשים שלא מעוניינים לעשן כמו גם יהוו אלטרנטיבה עבור מעשנים חברתיים שרוצים לעשן במהלך האירוע אך לא מעשנים באופן קבוע.

מהפכה בעולם המתנות- סיגריות אלקטרוניות

אנו נתקלים בהרבה מאוד בקשות לרכישה של סיגריות אלקטרוניות רגילות או חד פעמיות עבור אירועים בכדי לחלק לאנשים או לשים על הבר וכל מי שרוצה לוקח לעצמו אחת. הדבר מקל מאוד על המעשנים שלא יכולים לעשן בתוך האירוע כחלק ממגבלות החוק וכעת יכולים להשתמש בסיגריה אלקטרונית חד פעמית למשל שתשמש אותם לאורך כל האירוע ואולי גם מעט לאחר מכן וכאשר היא תיגמר ניתן להשליך אותה. הדבר לא עושה ריח לא נעים, לא מייצר עשן שמפריע בעינים ובעיקר לא משאיר ריח על האצבעות והבגדים.

מעמד לקטורת- לרגע אחד תרגישו שאתם בהודו

דבר נוסף שאנשים רבים רוצים לרכוש עבור אירועים גדולים וקטנים כמתנה לאירוע, ואף לשלב במסגרת הפקת אירוע עסקי או פרטיים הוא מעמד לקטורת ואת הקטורת עצמה שתייצר ריח נעים באירוע. את הקטורת ניתן להדליק בקלות ואת המעמד שלה ניתן להזיז ממקום אחד לאחר ללא כל בעיה. בעזרת הקטורת נוכל להפיץ ריח טוב ברחבי החדר כאשר הדבר מתאים לאירועים ביתיים או אירועים בחללים קטנים בהם אנו נרצה ליצור אוויר מעט שונה בעזרת הריח הטוב שמפיצה הקטורת. ניתן לרכוש קטורת בריחות שונים כאשר כל ריח מקנה אווירה אחרת על האירוע.