שולחנות לאירועים מוצלחים – השכרה נוחה וחסכונית

שולחנות לאירועים מהווים פתרון מושלם כמעט לכל סוגי האירועים החל מאירועים פרטיים קטנים או גדולים דרך אירועים עסקיים בחלל סגור או בחוץ, בחיק הטבע. שולחנות לאירועים מספקים לנו משטח המאפשר לנו להגיש את האוכל שאנו מכינים או מזמינים עבור האירוע, השתיה או אפילו במטרה לאפשר לאורחים שלנו לשבת מסביב לשולחן ולסעוד בנחת ובהנאה. ניתן כמובן להזמין מראש את השולחנות בהתאם לצורך ולהתייחס בהזמנה לכמות האנשים שאנו מזמינים, כמות האוכל שעלינו להניח על השולחנות והמיקום של האירוע.

שולחנות להשכרה – לאיזה אירועים זה מתאים?

שולחנות להשכרה מתאימים כאמור למגוון רחב של אירועים:

  • ימי הולדת ומסיבות- בדרך כלל נהוג להזמין שולחנות כשחוגגים ימי הולדת מ-20 אנשים ומעלה ולא רוצים להתעסק עם כל מה שקשור לציוד עבור האירוע שזה בעיקר שולחנות וכסאות. ככה אנו יכולים להזמין קייטרינג מראש או להכין את האוכל, הכיבוד והעוגה ליום ההולדת בעצמנו ופשוט להניח את הכל על שולחנות. אין צורך לאסוף מהשכנים או מבני משפחה ואפשר להנות מהגשה נוחה ונעימה.
  • שבעה- לצערנו לא כל האירועים בחיינו הם משמחים ויש גם אירועים מהסוג הזה. יחד עם זאת, גם אירועים כאלה דורשים מאיתנו היערכות והתארגנות, לכן ציוד כמו שולחנות, כסאות, סוכת אבלים ואפילו מקררים יכולים להקל עלינו מאוד, לחסוך לנו זמן יקר ולאפשר לנו לעבור את התקופה הקרובה בצורה שפויה יותר מבלי לדאוג לכל המסביב.
  • אירועים עסקיים- ניתן להזמין שולחנות וציוד נוסף גם לאירועים עסקיים כמו ימי גיבוש וימי כייף לארגונים וחברות, כנסים, תערוכות וכדומה.

כמובן שחשוב לבחור בחברה מקצועית המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים, לציין את היום והשעה שאתם מצפים שהציוד יגיעו, מתי האירוע מסתיים ולהבין מה בדיוק השירות כולל עוד לפני ההזמנה. בטרם ההזמנה, רצוי לדעת כמויות של מספר השולחנות הדרושים, הגודל הרצוי של כל שולחן ושולחן, וסוגי השולחנות השונים: האם מדובר בשולחנות בר, שולחנות קפה לפינות ישיבה נמוכות, שולחנות לדוכני מזון, וכדומה.

בנוסף, מומלץ לחשוב על הציוד הנלווה הדרוש לכם לצד השולחנות בטרם ההזמנה, כך תבואו מוכנים מראש ולא תתפתו לציוד להשכרה שאין לכם צורך באמת בו. בין הציוד הנלווה תוכלו לקחת בחשבון כלי הגשה, פריטי עיצוב שונים לשולחנות, כסאות, מזרונים, מקררי גלידה, ועוד. בהצלחה!