איך להפיק אירוע בלתי נשכח?

אחד הדברים שאנו הישראלים הכי אוהבים לעשות – זה לבלות. למעשה, אין פלא שאנחנו הולכים מידי שנה לכל כך הרבה אירועים, שכן לחגוג ולבלות זה חלק בלתי נפרד מהתרבות שלנו. מידי שנה, אנחנו עשויים לבקר בעשרות אירועים – החל מחתונות, בר או בת מצווה, יום הולדת, וכיוצא בזאת – החיים שלנו מלאים באירועים ובשמחות. להפיק אירוע בלתי נשכח זה לא דבר של מה בכך. יש לא מעט דברים לארגן, והמון כאב ראש עד שמגיעים לערב האירוע. בשורות הקרובות, ריכזנו לכם מידע שיסייע לכם להבין – כך תפיקו את האירוע הבלתי נשכח הבא.

בתור התחלה – על המורכבות הגדולה בארגון אירוע

לתכנן אירוע זה לא דבר קל. מי מאיתנו שתכנן או הפיק אירוע בשנים האחרונות יודע להעיד שארגון של אירוע זה דבר מורכב מאוד. בתור מארגני האירוע, אנחנו מתעסקים כבר שבועות לפני האירוע בשלל סוגיות לוגיסטיות, לדוגמת השכרת כיסאות לאירוע, השכרת בר, רכישת אלכוהול, וכיוצא בזאת. אחד הטיפים הטובים ביותר עבור מארגני האירוע – נסו להוריד מעצמכם כמה שיותר מטלות ומשימות לקראת האירוע, על מנת שתוכלו להשקיע ולהתעסק יותר בכל משימה ומשימה.

אחת ולתמיד – איך תוכלו להפיק את האירוע הבלתי נשכח הבא שלכם!

כפי שציינו לפני כן, להפיק אירוע זה לא קל בכלל, אבל בזכות רשימת הטיפים הקרובה, תוכלו לארגן אירוע שיהיה בלתי נשכח לגמרי!

  1. הודיעו מראש – אנשים קובעים לא מעט תוכניות, אם אתם רוצים שהם יגיעו לאירוע שלכם, כדאי לכם להזמין אותם מראש.
  2. אלכוהול – אלכוהול הוא חלק בלתי נפרד מאירוע. דאגו לאלכוהול איכותי ככל הניתן.
  3. מוזיקה – מוזיקה היא ה-דבר שעליו יקום וייפול האירוע. נסו להבין מה אופי הקהל, איזה מוזיקה כדאי לנגן באירוע, וכיוצא בזאת.
  4. אל תתפשרו על האוכל- אין ספק שאחד הדברים שהופכים כל אירוע, מאירוע רגיל לאירוע בלתי נשכח הוא האוכל. שאנשים מוזמנים לחתונה, בר מצווה או אפילו יומולדת יחסית באנלית, הם באים בציפייה לאכול טוב, לאכול טעים, לעתים אפילו יותר מאשר במסעדה. לכן, כדאי להשקיע חלק ניכר מהתקציב שלכם בבחירת האוכל. זה יכול להיות קייטרינג איכותי ומקצועי ברמה גבוהה, תפריט שף מפנק או כל רעיון אחר שעולה לכם.
  5. גם על האלכוהול לא כדאי להתפשר – בסופו של דבר שאנחנו באים לאירועים אנחנו באים להנות, להשתחרר מהשגרה של היום יום שלנו וגם לשתות. הקהל הישראלי יודע להבדיל בין אלכוהול פחות איכותי לאלכוהול ברמה הכי גבוהה שיש. גם כאן לא כדאי להתפשר וללכת על הטופ של הטופ.

 

דבר נוסף ששווה לקחת בחשבון, זאת במידה והתקציב שלכם מאפשר הוא להפוך את אירוע שלכם לאירוע קונספט, כלומר שהאירוע כולו יהיה סביב נושא מסוים. גם חברת הפקות או מפיקת אירועים יכולים לשדרג לכם משמעותית את האירוע.