ציוד מציאות מדומה להשכרה לאירועים

ציוד מציאות מדומה להשכרה הפך לחלק בלתי נפרד מתכנון והפקת אירועים מסוגים שונים לרבות אירועים פרטיים ואירועים עסקיים. הציוד תורם להעמקת האירוע, להעשרתו ומביא איתו תרומה רבה הן בהיבט של השגת מטרות בהיבט של אירועים עסקיים והן בהיבט של הנאת האורחים. השכרת ציוד מציאות מדומה כוללת בתוכה משקפי מציאות מדומה, קסדות מציאות מדומה, מחשבים, בקרי שליטה, אזניות ועוד.

מעניין: לקריאה על הולוגרמה והשילוב שלהם בחיי היומיום

ציוד מציאות מדומה להשכרה – הכירו את ה-משקפיים

אם עדיין לא שמעתם על משקפי הולולנס 2, זה בדיוק הזמן להכיר. משקפי מציאות מדומה אלו מסייעות לארגונים ברחבי העולם ליצור חיבור בין העולם המציאותי בו אנו חיים לבין העולם הדיגיטלי בשלל תחומים מה שמסייע בשיפור ביצועים עסקיים. את המשקפיים ניתן לשלב במגוון של תחומים כמו קמעונאות, פיתוח מוצרים, בניה והנדסה, לימוד ואימון בשלל תחומים, הוספת מידע רלוונטי מרחוק ועוד.

3 דברים שחייבים לבדוק כשבוחנים ציוד מציאות מדומה להשכרה

  1. שיש התאמה בין הצרכים של האירוע לציוד שאתם בוחרים – היום יש קשת רחבה של דגמים ולכן חשוב לקחת בחשבון שצרכי האירוע באים לידי ביטוי בבחירת הציוד. הרי קיים הבדל בין אירוע השקה של מוצר או שירות חדשני לבין מסיבת יומולדת המשלבת משחקי מציאות מדומה.
  2. שהציוד מתוחזק, נקי ושמור – לפני שאתם בוחרים חברה מקצועית המתמחה בהשכרת ציוד מציאות מדומה, וודאו שהציוד ברמה גבוהה, שהוא שמור, מתוחזק ונקי. אפשר לקבל את המידע הזה דרך המלצות למשל.
  3. שיש למי לפנות – לעתים לא פשוט לתפעל את הציוד, בעיקר עבור מי שעושה זאת בפעם הראשונה, בין אם הציוד מיועד לאירוע פרטי ובין אם חושבים על 3 רעיונות ליום כיף במשרד. לכן, שווה לוודא שנציג מומחה בנושא ציוד vr להשכרה מטעם החברה ממנה אתם משכירים את הציוד מגיע לאירוע ועוזר לכם לתפעל אותו, לפחות בשלבים הראשונים שלו.